Ремонт планшетів


Здійснюємо ремонт планшетів у містах Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне та регіону.

Ремонт планшетів набуває все більшої популярності. Що не дивно, адже цей гаджет може замінити стаціонарний комп'ютер по продуктивності і телефон по компактності. Тому ми звикли брати його з собою на роботу, на навчання, у далекі поїздки і навіть на конференції. Але планшети, як і інші мультимедійні гаджети, схильні до поломок. Але це зовсім не означає, що їх доведеться викинути. Майстри нашого Сервісного центру здійснять ремонт планшетів різних виробників, пропонуючи оптимальні умови і вигідні розцінки.

Заміна гнізда зарядки

У процесі використання планшета його доводиться досить часто заряджати, і не завжди це робиться акуратно, рідним кабелем і блоком зарядки. Що і визначає знос гнізда зарядки.

Заміна дисплея

Випадки можуть бути різними, а ефект один - користуватися планшетом в такому стані стає неможливим. Заміна екрану / сенсора планшета допомагає повернути пристрій до його нормальній роботі, зберігши весь функціонал і важливі дані користувача.

Заміна USB роз'єму

Аналогічно з гніздом зарядки, в процесі експлуатації планшета часто використовується USB роз'єм, і не завжди це робиться акуратно, що і визначає його знос.

Заміна батареї

При інтенсивній експлуатації планшета ресурс батареї становить 3-5 років. І на відміну від мобільного телефону, де батарея може бути знімною, заміну батерії планшета краще довірити фахівцям Сервісного Центру.

Прошивка планшета

Прошивка планшетів - це трудомісткий і відповідальний процес, який займає багато часу і уваги, а також несе ряд технічних нюансів, впоратися з якими можуть тільки професіонали своєї справи.

Часті поломки планшетів

 • сенсорний екран планшета не реагує на дотик;
 • пропало зображення на екрані;
 • не працює мікрофон;
 • планшет не ловить мережу (Wi-Fi, Bluetooth, 3G, 4G, LTE);
 • планшет не бачить SIM-карту;
 • не працює камера;
 • в планшет потрапила вода.

 • Найчастіше проблеми пов'язані з дисплеєм пристрою, так як ця частина гаджета є найбільш вразливою, і схильна до таких пошкоджень як удари, сколи та тріщини. У той же час, операційна система і акумулятор так само можуть вийти з ладу. Якщо пристрій не включається, то більш точно відповісти на питання можливо тільки після огляду гаджета і висновку експерта.

  Але все це не біда в тому випадку, якщо ви вчасно зверніться до фахівців, і не будете пробувати вирішити проблему самостійно. Тільки Сервісний центр, в якому працюють досвідчені майстри, що володіють достатніми знаннями, і навичками ремонту, зможе виявити і виправити поломку.

  Телефони
  +38 (066)-637-92-23
  +38 (095)-479-33-33
  +38 (099)-777-78-16
  Адрес
  м.Лисичанськ,
  вул.Сєвєродонецька 97
  Email:
  Email: sckorona2016@gmail.com
  Графік роботи
  Пн-Пт 08:00 - 17:00
  Без перерви